Különfélék

Én unitárius vagyok
En_unit_vagyok
 
Képtár - Zsíros kenyeres találkozó mackókkal
DSC01115_1
 
panoráma a templomunkról
ajtoKattintson a képre
 
Személyi jövedelemadó 2%-a
2
Adományozza személyi jövedelemadója 2%-át egyházközségünknek.
A fenti körre kattintva a megfelelő űrlapot nyomtathatja ki.
 
Istentiszteletek

istentisztelet

• Minden vasárnap délelőtt 11 órától, a belvárosi unitárius templomban.

• Az istentiszteletek közben a gyerekek vasárnapi iskolás tevékenységen vehetnek részt. 

 
Zsíroskenyeres találkozó - beszámoló
 
Irodaszolgálat

Hétköznaponként, 9 és 16 óra között, az egyházközség irodájában (Brassai S. utca 6/1. szám) 

 

 
Nyitott kapuk - második alkalommal!

Nulladik nap, kedd, június 10.:

      18.00: Vadrózsák népdaléneklő vetélkedő. Helyszín: a János Zsigmond Unitárius Kollégium Orpheusz terme.

Vadrózsák népdaléneklő vetélkedő

Sorozatindítás szándékával engedjük útjára a Vadrózsák népdaléneklő vetélkedőt, amelynek célja a népi énekhagyományunk ápolása mellett a tehetségkutatás és -támogatás. Idén a vetélkedni szándékozó gyerekek három korcsoportban léphetnek fel (I-IV., V-VIII., IX-XII. osztályosok), egy-egy szabadon választott népdallal. A fellépők számára a népviselet ajánlott, de nem kötelező. Jelentkezni, illetve részletek felől érdeklődni a Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. elektronikus postacímen, vagy a János Zsigmond Unitárius Kollégium titkárságán lehet. Jelentkezési határidő: június 6.

Szerda június 11.:

      18.00: Nyitóünnepély: A köszöntőbeszédek után kórustalálkozóra kerül sor.

Helyszín: a belvárosi unitárius templom.

18.30: Kórustalálkozó: Fellépnek: a Houston-i (Amerikai Egyesült Államok) unitárius-univerzalista gyülekezet kórusa, a Guttman Mihály Pedagóguskórus, az Alsófelsőszentmihályi Vegyeskar, valamint a János Zsigmond Unitárius Kollégium két kórusa.

20.00: Szeretetvendégség a templom udvarán (rossz idő esetén a JZSUK tornatermében).

        20.00: The Score Band együttes koncertje a Culina nostra bisztró teraszán.